Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku.

Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou a putting greenom na trénovanie záverečných úderov je určený golfistom, ale aj bežnej verejnosti, ktorá si môže bez akýchkoľvek obmedzení vyskúšať čaro tohto športu.

Golf Trnava bol založený v roku 2011 so zámerom vybudovať golfové tréningové centrum. V súčasnosti úspešne poskytuje tréningové zázemie pre nácvik krátkej a dlhej hry s komfortnou sociálnou vybavenosťou a 9-jamkové tréningové ihrisko PAR28 s dĺžkou 1 000 m. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, obedy alebo ľahké večere.

Golfové odpalisko slúži na trénovanie viacerých druhov golfových úderov. V areáli nájdete aj priestory pre technické “disciplíny” ako chipping (2 x 650 m2), či putting (700 m2). Súčasťou odpaliska je osvetlenie a kryté kóje pre možnosť tréningu aj za nepriaznivého počasia a automat pre výdaj loptičiek. Košík naplnený 30 golfovými loptičkami stojí 2 eurá. 9-jamkové ihrisko využívajú nielen golfisti ale aj footgolfisti, pre ktorých sú k dispozícii footgolfové jamky.

Prístupnosť areálu
Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti. Pre vstup na Driving Range, alebo inak povedané cvičnú lúku či na 9-jamkové tréningové ihrisko, nie je potrebná zelená karta. To znamená, že odpaľovať loptičky, zahrať a zatrénovať si môže prísť každý bez rozdielu, či je členom nejakého golfového klubu alebo vlastní zelenú kartu. Samozrejmosťou je možnosť tréningu pod dohľadom profesionálneho trénera golfu Martina Svěnteka a výber z rôznych tréningových kurzov. Základy golfu je možné absolvovať s trénerom aj v skupine, a to v maximálnom počte 15 osôb.

Golf Trnava má k dispozícii celý areál a je členom Slovenskej golfovej asociácie (SKGA). Jedným z poslaní tohto areálu je práve priblíženie golfu každému, kto si chce oddýchnuť v peknom prírodnom prostredí, zašportovať či potrénovať golfové údery.

Pozri na mape


Golf Trnava

Kamenný Mlyn 11, 917 08 Trnava
Tel.: +421 908 719 529
info@golftrnava.sk
www.golftrnava.sk

Ďalšie informácie

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok: 9:00 - 19:00 hod.
Sobota - Nedeľa: 9:00 - 20:00 hod.

Poslať nezáväzný dopyt