Svetová značka v centre mesta. Vďaka najväčšej kongresovej sále na západnom Slovensku sa radí medzi top kongresové hotely.

  800   206   --   66   66

Moderný štvorhviezdičkový hotel Holiday Inn Trnava poskytuje 900 m2 konferenčných priestorov, ubytovacích a doplnkových služieb prvotriednej kvality. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, wellness služby zavŕšené neopakovateľným gastronomickým zážitkom.

KONFERENČNÉ PRIESTORY: variabilita a profesionalita
Orientácia na business klientelu sa v Holiday Inn premieta v podobe veľkých konferenčných priestorov s kapacitou 800 hostí a možnosťou ich variabilného delenia. Vďaka rozlohe 900 m štvorcových, kompletnému servisu a profesionálnemu prístupu pri organizovaní stretnutí, hotel Holiday Inn je tým pravým miestom pre vaše spoločenské podujatie.
 
Dve veľké kongresové sály a tri menšie školiace miestnosti poskytnú maximálny komfort a zázemie na priebeh konferencií, kongresov, firemných akcií, školení, team-buildingových podujatí, workshopov, prezentácií či pracovných stretnutí. Holiday Inn Trnava ponúka možnosť prenájmu 9 typov miestností:

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Athrium 1 300 m2 250 350 90 200
Athrium 2 300 m2 250 350 90 200
Athrium 1+2 600 m2 500 700 180 400
Trias 1 35 m2 20 30 20 ---
Trias 2 44 m2 20 30 24 ---
Trias 3 44 m2 20 30 20 ---
Trias 1+2+3 123 m2 70 100 --- 70
Gardenia 75 m2 25 45 20 30
Whiskey bar 45 m2 15 30 10 ---
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

Vybavenie kongresovo-spoločenského centra,  promptná a mimoriadne kvalitná kuchyňa, moderné  prostredie i kvalifikovaný personál zaručujú vysokú úroveň a komplexnosť služieb podľa želania klienta. K celkovému komfortu hostí prispieva podzemné parkovisko  s kapacitou 66 vozidiel, wellness  centrum  a ďalšie doplnkové služby.

UBYTOVACIE MOŽNOSTI: komfort najvyššieho štandardu
Holiday Inn v Trnave ponúka 103 nadštandardne vybavených dvojlôžkových izieb s celkovou kapacitou 206 stálych lôžok a 33 prísteliek, ktoré zmenia váš pobyt na zážitok. Vybrať si môžete spomedzi kategórií ŠTANDARD, EXECUTIVE, ŠTÚDIO či PREZIDENTSKÝ APARTMÁN.

Dvôjlôžkové izby typu štandard zabezpečia vysoký komfort vášho pobytu a ten najpohodlnejší spánok. Vychutnajte si zadarmo vankúšové menu, kávu, čaj a bezdrôtové pripojenie na internet.

Druh izieb executive je navyše vybavený veľkou LCD TV obrazovkou, nastaviteľnou pracovnou stoličkou, luxusnou kozmetikou a žehličom na nohavice.

Štýlovo a luxusne zariadené štúdio ponúka priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Navodzujúce pocit pohodlia, je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a strávenie dlhodobých pobytov. V porovnaní s izbou executive si môžete dopriať king-size lôžko pre dve osoby, druhú LCD obrazovku a turndown servis.

Luxusne zariadený prezidentský apartmán s rozlohou až 70m2 pozostáva z obývacej izby s priestranným sedením a 2 spálňami s dostatkom priestoru na prácu aj relax. Okrem toho ponúka terasu s privátnym posedením a niekdajší Šľachtický konvikt. Možnosť využitia až 4 osobami.

PRE GURMÁNOV: jedinečnosť miesta a chutí
Reštaurácia The Oak Tree Restaurant sa pod šéfkuchárskymi rukami šikovného Daniela Melicheríka mení na raj pre gurmánov. V príjemnej atmosfére ochutnáte modernú gastronómiu s prvkami medzinárodnej a slovenskej kuchyne. Jedinečnosť miesta a chutí dodá vášmu stretnutiu s obchodnými partnermi nový rozmer. 

Ideálnym miestom na stretnutia pri pohári vína je Lobby bar a vinotéka GARDENIA, v ktorej si môžete vychutnať vína od slovenských ako aj svetových vinárov. V prípade záujmu pre vás hotel sprístupní Whisky Bar, v ktorom si v pohodlí neformálnej atmosféry môžete vychutnať cigaru či kvalitné výberové alkoholické nápoje.

OSTATNÉ SLUŽBY: dokonalý relax
Kvalitné wellness a fitness služby predstavujú v Holiday Inn pre návštevníka možnosť dokonalého relaxu.  Rozľahlé priestory, moderný interiérový dizajn a vírivky spolu s novinkou na trhu - sasha saunou - ponúkajú príjemné uvoľnenie. Po nich si doprajte jednu z ponuky thajských masáží, ktoré vykonáva skúsený a vyškolený personál priamo z Thajska s použitím kvalitných prípravkov.

Zvýšte si imunitu a zlepšite si kondíciu návštevou jednej zo sáun vo wellness centre Green Wellness & MiniGym. Komfortné relaxačné zázemie wellness centra tvorí sasha sauna, ktorá sa skladá zo suchej sauny a parnej sauny. Doprajte svojmu telu zaslúžený oddych v dvoch vírivkách, ktoré sú ideálnou voľbou na relaxáciu, uvoľnenie svalov a odbúranie stresu. Prejdite sa po Kneippovom chodníku, ktorý pomocou členitého povrchu dokonale premasíruje a vďaka rýchlemu striedaniu teplej a studenej vody prekrví Vaše namáhané chodidlá. Hotel rovnako ponúka vstup do posilňovne vybavenej najmodernejšími posilňovacími prístrojmi zn. Technogym vhodnými na kruhový tréning.

Pozri na mape


HOLIDAY INN TRNAVA
Hornopotočná 5, 917 01 Trnava
Tel.: +421 (0)33 3250 100
info@holidayinn-trnava.sk
www.holidayinn-trnava.sk

KONGRESOVÉ SLUŽBY
Tel.: +421 (0)33 3250 520
conference@holidayinn-trnava.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 3
Počet konferenčných miestností: 6
Konferenčné priestory: do 800 osôb

Počet izieb: 103
Počet stálych lôžok: 206
Počet prísteliek: 33

Reštaurácia: 66 miest
Počet parkovacích miest: 66

Poslať nezáväzný dopyt

Hodnotenie hotela

TripAdvisor