Hotel LONDON sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na Kapitulskej ulici v najstaršej časti prvého kráľovského mesta na Slovensku.

  40   24   --   50   5+


KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
V priestoroch reštaurácie je možnosť usporadúvať konferencie, firemné akcie, vianočné večierky, recepcie a iné posedenia. Kapacita priestoru je cca 50 miest. V prípade menšej skupiny sa dá priestor predeliť paravánmi, ktoré poskytnú značné súkromie.
 
Školiaca miestnosť s kapacitou 40 miest sa nachádza v suteréne hotela. Miestnosť je plne technicky vybavená, s možnosťou pripojením na internet.
 
  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Školiaca miestnosť 96 m2 35 40 25 x
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

UBYTOVACIE MOŽNOSTI
Hotel disponuje ôsmimi dvojposteľovými izbami a dvomi apartmánmi. Izby sú vybavené sprchovým kútom, resp. vaňou, televízorom, telefónom, internetovým pripojením a klimatizáciou.

2-lôžková izba – vybavenie: manželská posteľ, klimatizácia, sprchový kút prípadne vaňa, fén, TV so satelitom, chladnička, rádio
Apartmán – vybavenie: manželská posteľ, klimatizácia, sprchový kút prípadne vaňa, fén, TV so satelitom chladnička, rádio. Luxusne zariadené izby ponúkajú komfort aj pre náročného zákazníka. K dispozícii sú rozkladacie pohovky, využiteľné pre rodiny s deťmi.
 
REŠTAURAČNÉ SLUŽBY
V hoteli LONDON sa nachádza reštaurácia, s dvomi presklenými terasami, ktorá poskytuje raňajky, denné menu a samozrejme možnosť celodenného stravovania. Z reštaurácie je krásny pohľad na presklenú terasu s kapacitou 24 miest. Stojí priamo pod hradbami starého mesta, ktoré vytvoria romantickú atmosféru aj pri menšej spoločenskej akcii. Reštaurácia hotela ponúka okrem jedál z jedálneho lístka aj denné menu.
 
OSTATNÉ SLUŽBY
Parkovať je možné priamo v areáli hotela. Pre potreby väčších kapacít parkovacích miest je možné parkovať na ulici pred hotelom. Cesta pešo do úplného centra mesta Trnava trvá cca 3 minúty, v blízkosti hotela sa nachádzajú všetky významné historické pamiatky mesta Trnava, z ktorých Bazilika sv. Mikuláša je vzdialená len pár metrov. Nové nákupné centrum a futbalový štadión CITY ARENA sú od hotela LONDON taktiež na skok.

Pozri na mape

Hotel London logo
Hotel London
Kapitulská 5, 917 01 Trnava
Tel.: +421 (0)33 5936 323
info@hotellondon.sk
www.hotellondon.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 40 osôb

Počet izieb: 10
Počet stálych lôžok: 20
Počet prísteliek: 4
 
Reštaurácia: 50 miest
Počet parkovacích miest: 5+

Poslať nezáväzný dopyt