Hotel s rodinnou atmosférou stojí neďaleko centra Trnavy v tichej oblasti s výhľadom na celé mesto.

  80   86   --   90   VP

Hotel Spectrum ponúka ubytovanie v 39 komfortných dvoj-lôžkových izbách, 1 jedno-lôžkovej a 3 apartmánoch. Konferenčné priestory zastupuje väčšia konferenčná sála s kapacitou 80 osôb, menšia prezentačná miestnosť pre max. 30 osôb a zasadacia miestnosť s kapacitou 16 osôb. Všetky priestory sú vybavené štandardnou kongresovou technikou. Priestranná reštaurácia s pomerne veľkou vonkajšou terasou je obľúbeným miestom oddychu pri chutnom obede.

KONFERENČNÉ PRIESTORY
Okrem konferenčnej miestnosti s celkovou rozlohou 96 m2 a kapacitou 80 osôb, ktorá je ideálnym zázemím konferencií, rokovaní, školení ako aj rôznych biznis stretnutí. Pre skupiny do 16 osôb zas môže byť zaujímavá menšia zasadacia miestnosť. Všetky konferenčné priestory sú klimatizované a vybavené projektorom, plátnom, flipchartom a pripojením na internet.
 
  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Konferenčná
sála
96 m2 60 80 55 20
Konferenčná
miestnosť
32 m2 20 30 20 16
Zasadacia
miestnosť
25 m2 x x x 16
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

UBYTOVACIE MOŽNOSTI
Celková kapacita pevných lôžok je 85 s možnosťou 21 prístelok. Súčasťou vybavenia každej izby je LCD televízor a telefón. Izby poskytujú dokonalé súkromie a pohodlie. Hostia môžu v izbách využívať bezplatný bezdrôtový vysokorýchlostný prístup na internet. Všetky ubytovacie jednotky disponujú písacími stolmi a telefónmi. Na požiadanie môžu hostia využiť možnosť vlastného prania a žehlenia.
 
2-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, telefón, LCD TV so satelitným príjmom, Wifi prístup na internet, kúpeľňa so sprchou.

1-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, telefón, LCD TV so satelitným príjmom Wifi prístup na internet, kúpeľňa s vaňou.

Apartmán – vybavenie: spáľňa – manželské lôžko, pracovný stôl s kreslom, minibar, trezor, klimatizácia, LCD TV so satelitným príjmom, Wifi prístup na internet, kúpeľňa so sprchou. Obývacia izba – sedacia súprava 3+1, konferenčný stolík, klimatizácia, telefón LCD TV so satelitným príjmom WiFi prístup na internet.

V cene ubytovania sú raňajky formou bufetu, pripojenie na internet v bare a reštaurácii, parkovanie na verejnom parkovisku.

REŠTAURAČNÉ SLUŽBY
Reštaurácia s kapacitou 90 miest vám ponúka nielen príjemnú atmosféru pre posedenie s obchodným partnerom, jedálny lístok zastupuje najmä medzinárodná kuchyňa. Počas roka reštaurácia pripravuje rôzne sezónne špeciality.

OSTATNÉ SLUŽBY
Indoor golfový simulátor je najmodernejší svojho druhu na trhu. Profesionálom poslúži k zdokonalovaniu sa v hre, začínajúcim hráčom odhalí krásy slávneho športu. Zahrať si je možné na niektorom zo 48 reálnych ihrísk a výhodou zariadenia je schopnosť odmerať všetky potrebné parametre vedúce k skvalitňovaniu vlastnej zručnosti.

Poľovnícky simulátor predstavuje jednu z mnoha možností relaxačno – športového centra Hotela Spectrum. Exkluzívna poľovačka v každom čase s realistickým obrazom a zvukom ponúka viac ako 1 rôznych tréningových hier – lov na bizónov, slonov, jeleňov, prepelice, atď.

Pozri na mape

Hotel Spectrum
Vladimíra Clementisa 13, 917 00 Trnava
Tel.: +421 (0)33 590 5111
recepcia@hotelspectrum.sk
www.hotelspectrum.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 80 osôb

Počet izieb: 43
Počet stálych lôžok: 86
Počet prísteliek: 43
 
Reštaurácia: 90 miest
Počet parkovacích miest: verejné park.

Poslať nezáväzný dopyt

Hodnotenie hotela