Nový a moderne zariadený hotel IMPIQ v business štýle sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti centra mesta.

  115   70   --   45   40

Ponúka ubytovanie v 35 komfortne zariadených izbách a apartmáne. K dispozícii sú 2 konferenčné miestnosti s plochou 120 m2, ktoré sú vybavené kongresovou technikou a vysokorýchlostným internetom, hotel disponuje vlastným hotelovým parkoviskom s 40 státiami a hotelovou záhradou s možnosťou využitia na športové účely.

KONFERENČNÉ PRIESTORY: členiteľná sála
Hotel Impiq je koncipovaný a vybavený tak, aby čo najlepšie spĺňal požiadavky firemných klientov. Medzi business výhody tohto zariadenia patrí konferenčná miestnosť s kapacitou 115 miest, audiovizuálne technické prostriedky a viacjazyčný personál, ktorý ochotne pomôže pri organizácii podujatia.

Variabilne riešené rokovacie priestory hotela IMPIQ  sú ideálnym miestom pre organizovanie vašich firemných konferencií, prezentácií a školení, prípadne súkromných akcií. K dispozícii je veľká konferenčná sála, variabilne členiteľná na 2 menšie sály s kapacitou 65 a 40 miest. Pre menšie rokovania je vhodný salónik pre 10 osôb. Vybavenie najmodernejšou audiovizuálnou technikou a diskrétna starostlivosť personálu počas konferencie či iného business stretnutia, prispeje k bezprostrednému a úspešnému priebehu Vašej akcie.
 
  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Sála A 40 m2 30 40 25 30
Sála B 80 m2 50 65 40 40
Sála C (A+B) 120 m2 90 115 70 70
Salónik 18 m2 10 8 8 x
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

UBYTOVACIE MOŽNOSTI: vyšší štandard
Hotel Impiq ponúka prostredníctvom kvalitných a moderne zariadených izieb svojim klientom vyšší štandard. Priestranné klimatizované izby s celkovou kapacitou 70 stálych lôžok a 5 prísteliek rozdelených do 30 štandardných izieb Business, 4 izieb Superior a 1 Suite uspokojiť požiadavky každého hosťa.

Izby sú zariadené v populárnych hnedo-béžovo-smotanových tónoch, majú dostatok odkladacích priestorov, sú vybavené LCD televízorom a klimatizáciou. Súčasťou izieb ubytovacieho zariadenia sú minibary a sejfy. Hostia môžu v izbách využívať bezplatný bezdrôtový vysokorýchlostný prístup na internet. Všetky ubytovacie jednotky disponujú písacími stolmi a telefónmi na priame volania. Okrem toho sú k dispozícii upratovacie služby a medzi služby poskytované na požiadanie patria žehličky/žehliace dosky.
 
Business štandardná 2-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet, kúpeľňa so sprchou.

Superior exkluzívna 2-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, LCD TV so satelitným príjmom DSL prístup na internet, kúpeľňa s vaňou.

Exkluzívny Apartmán – vybavenie: spáľňa – manželské lôžko, pracovný stôl s kreslom, minibar, trezor, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet kúpeľňa so sprchou. Obývacia izba – sedacia súprava 3+1+1, konferenčný stolík, klimatizácia, telefón LCD TV so satelitným príjmom WiFi prístup na internet.

V cene ubytovania sú raňajky formou bufetu, pripojenie na internet v lobby bare a reštaurácii, parkovanie na monitorovanom hotelovom parkovisku.
 
PRE GURMÁNOV: delikátny obed či večera
Gourmet reštaurácia s kapacitou 45 miest vám ponúka príjemnú atmosféru pre obed s obchodným partnerom, počas vašej konferencie alebo pri súkromnej príležitosti. Či už pri bohatých raňajkách, delikátnom obchodnom obede alebo uvoľnenej večeri - zaručene vám sprostredkuje excelentný gastronomický zážitok. Počas roka reštaurácia pripravuje rôzne sezónne špeciality, napríklad v podobe vinohradníckeho menu.

Lobby bar je to ideálne miesto pre odpočinok pri obľúbenom nápoji s pestrou ponukou nápojového lístka, príjemnou hudbou a pohodlným posedením.

OSTATNÉ SLUŽBY
Po náročnom pracovnom dni môžete zrelaxovať pri dobrom jedle a osviežujúcich nápojoch na krytej hotelovej letnej terase s možnosťou sezónnej grill party.

Pozri na mape


IMPIQ Hotel
B.S. Timravy 2, 917 01 Trnava
Tel.: +421 (0)33 555 55 55
recepcia@impiq.sk
www.hotelimpiq.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 3
Konferenčné priestory: do 115 osôb

Počet izieb: 35
Počet stálych lôžok: 70
Počet prísteliek: 5
 
Reštaurácia: 45 miest
Počet parkovacích miest: 40

Poslať nezáväzný dopyt

Hodnotenie hotela