Karpatská perla – jedinečné priestory uprostred viníc. Vinárstvo roka 2011 a 2012 ponúka konferenčné služby na magickom mieste – v bezprostrednej blízkosti prírody a viníc.

  60   --   60   --   40

Štýlové priestory degustačnej miestnosti spolu s profesionálnou organizáciou vášho podujatia navodia príjemnú atmosféru. Po rokovaní by  bola škoda nezúčastniť sa degustácie a ochutnať kulinárske špeciality od šéfkuchára Laciho Hornáčka z známeho z TV Paprika ako aj tradičné miestne špeciality.

KONFERENČNÉ PRIESTORY
Degustačné priestory Karpatskej perly sú technicky zabezpečené a vhodné pre rôzne firemné školenia a prezentácie. V moderných priestoroch je možné zrealizovať stretnutie s kapacitou až 60 osôb. Spoločnosť rada vyhovie vašim individuálnym požiadavkám.

Štýlové a praktické zariadenie, komplexné technické vybavenie – dataprojektor, plátno, ozvučenie, mikrofón, wifi pripojenie či televízor a kopírovacie služby zjednodušia vaše stretnutie.

Príjemným prekvapením je aj výstup na rozhľadňu s výhľadom na malokarpatský región.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Degustačné priestory 99 m2 60 x x x
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY VINÁRSTVA


Karpatská perla vás prevedie svetom vín počas riadených degustácií. Prebiehajú pod vedením someliéra, technológa alebo samotného majiteľa firmy. Máte tak možnosť ochutnať slovenské vína špičkovej kvality, ocenené na ocenené na prestížnych svetových súťažiach.

V jesenných mesiacoch sa taktiež možete zúčastniť oberačky hrozna vo vinohradoch Karpetskej Perly.

Pozri na mape

KARPATSKÁ PERLA, s.r.o.
Nádražná 57, 900 81 Šenkvice
Tel.: +421 (0)33 64 96 855
vino@karpatskaperla.sk
www.karpatskaperla.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 60 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Degustačné priestory: 60 miest
Počet parkovacích miest: 40

Poslať nezáväzný dopyt