Malý Berlín je nezávislým kultúrnym centrom, jediným v Trnave i v širšom regióne. Sídli v historickom jadre mesta na prvom poschodí zrekonštruovaného meštianskeho domu.

  120   --   --   --   --

Kultúrne centrum Malý Berlín je projektom občianskeho združenia Publikum.sk, ktoré je v Trnave aktívne od roku 2006. Po päť rokov trvajúcej rekonštrukcii meštianskeho domu v historickom centre mesta bolo kultúrne centrum otvorené začiatkom marca 2018. Ročne sa v jeho dvoch sálach organizuje 300 až 350 podujatí pre všetky vekové kategórie.
 
Výrazné zastúpenie v programe majú divadlo, koncerty a literatúra, ale nechýbajú ani rôzne vzdelávacie aktivity, diskusie, konferencie a multižánrové projekty.

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
Technické vybavenie hlavnej sály zahŕňa veľké širokouhlé plátno, projektor, ozvučenie, PA systém pre koncerty. V malej sále je možnosť projekcie i nazvučenia, gastropulty, šatňa.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Hlavná sála 130 m2 -- 120 -- --
Malá sála  70 m2 -- 50 -- --
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

OSTATNÉ SLUŽBY
Ďalej kultúrne centrum zabezpečuje vlastných technikov a zvukárov, PR podporu (na základe dohody, primárne propagačné aktivity v lokalite Trnavy a regiónu, vydanie tlačových správ, propagácia cez sociálne siete, mediálne partnerstvá), koncerty a rovnako i väčší program na mieru.

Pozri na mape

Malý Berlín logo
Kultúrne centrum Malý Berlín

Nádvorie - Priestor súčasnej kultúry
Štefánikova 4, Trnava 917 01
info@malyberlin.sk
www.malyberlin.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 2
Konferenčné priestory: do 120 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Kaviareň: k dispozícii v areáli
Počet parkovacích miest: 0

Poslať nezáväzný dopyt