Vinárstvo VÍNO MRVA & STANKO vyniká kvalitou svojich vín a rovnako komplexnosťou služieb pre svojich návštevníkov. Predaj vín a degustácie dopĺňajú moderné konferenčné priestory a penzión, ktorý umožňuje komfortné vychutnanie si vinárskych zážitkov.

  64   24   60   --   20

Jedinečné a netradičné miesto – vinárstvo roka 2013 a 2010 VÍNO MRVA & STANKO - dodá vášmu podujatiu neopakovateľnú atmosféru.

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
VÍNO MRVA & STANKO disponuje konferenčnou miestnosťou s kapacitou do 80 osôb, vhodnou na firemné školenia, obchodné porady, prezentácie či iné spoločenské udalosti.

Klimatizovaný priestor, technické zabezpečenie, reštauračné možnosti  – servis, ktorý mení magické vinárske priestory na konferenčné miesto profesionálnej úrovne. Pohodlné parkovanie je pre návštevníkov zabezpečené parkoviskom s kapacitou 20 miest.

  Plocha Školské
sedenie*
Kino
sedenie*
U-sedenie* Okrúhle
stoly*
Konferenčná
miestnosť
132 m2 36 60 64 32
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia
SLUŽBY
  • Kávové prestávky (káva, čaj) / Občerstvenie / Obedy (bufet alebo servírované menu)
  • Klimatizované priestory / Pripojenie na internet / WiFi / Technické a audiovizuálne zariadenia
  • Kancelárske službyUBYTOVACIE MOŽNOSTI
Pohodlné ubytovanie priamo v areáli vinárstva VÍNO MRVA & STANKO je zabezpečené vlastným penziónom. Svojou polohou i službami je ideálnym miestom na oddych po atraktívnej návšteve vinárstva.

Penzión sa nachádza v bezprostrednej blízkosti konferenčných a degustačných miestností a ponúka 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky sú vybavené vlastným príslušenstvom, klimatizáciou, televíziou a bezplatným prístupom na WIFI.

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY VINÁRSTVA
Obchodné stretnutie v priestoroch vinárstva si môžete na záver spríjemniť ochutnávkou kvalitných vín a exkurziou po výrobe a pivniciach spoločnosti. Sortiment tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna.

Pozri na mape


VÍNO MRVA & STANKO, a.s.

Orešianska 7/A, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 59 147 14
predajna@mrvastanko.sk
www.mrvastanko.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 80 osôb

Počet izieb: 11
Počet stálych lôžok: 24
Počet prísteliek: 0

Degustačné priestory: 60 miest
Počet parkovacích miest: 20

Poslať nezáväzný dopyt