Penzión, ktorého lokalita sa nachádza v historickom centre mesta Trnava, vám priblíži atmosféru domova v piatich komfortných izbách a poslúži aj ako ideálne miesto na stretnutia.

  30   14   30   50   10

Restaurant & Pension Patriot si za jedenásť rokov svojej existencie vybudoval kvalitné renomé v poskytovaní gastronomických a ubytovacích služieb medzi domácimi či zahraničnými návštevníkmi.

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
Na vaše stretnutia vám penzión ponúka priestrannú sálu s rozlohou 60 m2, do ktorej sa zmestí dostatočný počet hostí. Ak preferujete súkromie, k dispozícii je aj menší salónik o rozlohe 25 m2. Salónik je určený pre menšiu skupinu ľudí. Konferenčné priestory penziónu Patriot sú vhodné pre organizovanie vašich firemných konferencií, stretnutí, prezentácií a školení.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* T-sedenie* Okrúhle stoly*
Sála 60 m2 16 30 30 x
Salónik 25 m2 x x 15 x
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

UBYTOVACIE MOŽNOSTI
Penzión Patriot disponuje izbami, ktoré vám zabezpečia komfortný pobyt s celkovou kapacitou 10 pevných lôžok a 4 prístelky. Apartmán aj izby sú klimatizované. WI-FI pripojenie k internetu je zdarma. V izbách taktiež nájdete káblovú TV, telefón, chladničku a minibar. Povolené sú aj domáce zvieratá do 15kg.
  • Izba č.1 dvojlôžková – 33 m2
  • Izba č.2 apartmán – 43 m2 / možnosť prístelky
  • Izba č.3 dvojlôžková – 22 m2 / možnosť prístelky
  • Izba č.4 dvojlôžková – 21 m2
  • Izba č.5 apartmán – 37 m2 s balkónom do dvora
     

REŠTAURAČNÉ SLUŽBY
Reštaurácia Patriot vám poskytne gurmánsky raj a neodolateľné chuťové výlety po svete slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Reštauračná časť je rozdelená na barovú časť a salónik, v ktorom nájdete súkromie nielen pri obchodných rokovaniach, ale aj menších súkromných posedeniach.

Súčasťou je štýlová podzemná vinotéka, ktorú zároveň môžete využiť aj na stretnutia. Výnimočnosťou podniku je vínny kalendár, čo znamená, že každý mesiac má hosť na výber z niekoľkých rozlievaných vín. Ponuka sa mení každý mesiac. Popredné zastúpenie majú najmä slovenskí vinári. V kuchyni penziónu používajú kuchári v maximálnej možnej miere vždy čerstvé suroviny.
 

OSTATNÉ SLUŽBY
Úsilie celého tímu bolo aj dva roky po sebe zúročené pozitívnym hodnotením časopisu TREND. Na medzinárodnom poli je to ocenenie hostí z Booking.com hodnotou 9,4 bodu z 10, či ocenenie od cestovateľského portálu Tripadvisor ako odporúčané miesto na pobyt alebo gastronómiu.
 

Pozri na mape

Penzión Patriot logo
Penzión Patriot
Jeruzalemská 303/12, 917 01 Trnava
Tel.: +421 (0)33 551 25 11
info@penzionpatriot.sk
www.penzionpatriot.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 2
Konferenčné priestory: do 30 osôb

Počet izieb: 5
Počet stálych lôžok: 10
Počet prísteliek: 4
 
Reštaurácia: 50 miest
Počet parkovacích miest: 10

Poslať nezáväzný dopyt