Penzión, ktorého lokalita sa nachádza v historickom centre mesta Trnava, vám priblíži atmosféru domova v piatich komfortných izbách a poslúži aj ako ideálne miesto na stretnutia.

  30   14   30   50   10

Restaurant & Pension Patriot si za osem rokov svojej existencie vybudoval kvalitné renomé v poskytovaní gastronomických a ubytovacích služieb medzi domácimi či zahraničnými návštevníkmi.
 

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY

Na vaše stretnutia vám penzión ponúka priestrannú sálu s rozlohou 60 m2 , do ktorej sa zmestí dostatočný počet hostí. Ak preferujete súkromie, k dispozícii je aj menší salónik o rozlohe 25 m2 . Salónik je určený pre menšiu skupinu ľudí. Konferenčné priestory penziónu Patriot sú vhodné pre organizovanie vašich firemných konferencií, stretnutí, prezentácií a školení.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* T-sedenie* Okrúhle stoly*
Sála 60 m2 16 30 30 x
Salónik 25 m2 x x 15 x
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

UBYTOVACIE MOŽNOSTI

Penzión Patriot disponuje izbami, ktoré vám zabezpečia komfortný pobyt s celkovou kapacitou 10 pevných lôžok a 4 prístelky. Apartmán aj izby sú klimatizované. WI-FI pripojenie k internetu je zdarma. V izbách taktiež nájdete káblovú TV, telefón, chladničku a minibar. Povolené sú aj domáce zvieratá do 15kg.
  • Izba č.1 dvojlôžková – 33 m2
  • Izba č.2 apartmán – 43 m2 / možnosť prístelky
  • Izba č.3 dvojlôžková – 22 m2 / možnosť prístelky
  • Izba č.4 dvojlôžková – 21 m2
  • Izba č.5 apartmán – 37 m2 s balkónom do dvora
     

REŠTAURAČNÉ SLUŽBY

Penzión Patriot vám poskytne gurmánsky raj a neodolateľné chuťové výlety po svete slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Reštauračná časť je rozdelená na barovú časť a salónik, v ktorom nájdete súkromie nielen pri obchodných rokovaniach, ale aj menších súkromných posedeniach. Súčasťou je štýlová podzemná vinotéka s biliardom, ktorú zároveň môžete využiť aj na stretnutia. Výnimočnosťou podniku je vínny kalendár, čo znamená, že každý mesiac má hosť na výber z niekoľkých rozlievaných vín. Ponuka sa mení každý mesiac. Popredné zastúpenie majú najmä slovenskí vinári. V kuchyni penziónu používajú kuchári v maximálnej možnej miere vždy čerstvé suroviny.
 

OSTATNÉ SLUŽBY

Úsilie celého tímu bolo aj dva roky po sebe zúročené pozitívnym hodnotením časopisu TREND. Na medzinárodnom poli je to ocenenie hostí z Booking.com hodnotou 9,3 bodu z 10., či ocenenie od cestovateľského portálu Tripadvisor ako odporúčané miesto na pobyt alebo gastronómiu.

Pozri na mape

Penzión Patriot logo
Penzión Patriot
Jeruzalemská 303/12, 917 01 Trnava
Tel.: +421 (0)33 551 25 11
info@penzionpatriot.sk
www.penzionpatriot.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 2
Konferenčné priestory: do 30 osôb

Počet izieb: 5
Počet stálych lôžok: 10
Počet prísteliek: 4
 
Reštaurácia: 50 miest
Počet parkovacích miest: 10

Poslať nezáväzný dopyt