V Trnave na židovskú kultúru odkazujú až dve synagógy, ktoré patria medzi významné pamiatky mesta. V jednej z nich, v tzv. Ortodoxnej synagóge, dnes nájdete unikátnu kaviareň. Okrem skvelej kávy a atmosféry si tu užijete aj jedinečné firemné stretnutia a eventy.

  160   --   80   --   VP

Synagóga Café, kaviareň s jedinečnou atmosférou, patrí medzi najkrajšie objekty a kulinárske zastávky v meste Trnava. Štýlová kaviareň návštevníkovi ponúka nielen skvelú kávu, ale i kultúru, umenie a krásu. V priestore synagógy je tiež možné organizovať koncerty, vernisáže, školenia, firemné večierky, módne prehliadky či divadelné vystúpenia.

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
Jedinečný priestor kaviarne je po technickej stránke vybavený profesionálnym ozvučením - Sonos reproduktormi a dvomi hlavnými aktívnymi reproduktormi Electro Voice, ktoré sú využívané najmä pri koncertoch. Priestor je pokrytý wifi.

Len nedávno bola budova synagógy citlivo zreštaurovaná za čo v roku 2010 získala ocenenie za „Najkrajšie zrekonštruovaný sakrálny objekt na Slovensku“. Priestor je členený na centrálnu kaviarenskú časť a presklené oddelené boxy so sedením na pohovkách, kde najväčšia kapacita samostatnej jednotky, ktorá garantuje súkromie, je 14 osôb. Multifunkčný priestor ponúka okrem skvelej kávy umenie, kultúru a krásu pretavenú rafinovane do každého detailu.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Kaviareň 250 m2 85 110 70 80
Poschodie 150 m2 45 60 -- --
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

PRE GURMÁNOV
Okrem stálej ponuky skvelej kávy, čerstvých múčnikov, dezertov a raňajkového menu je možné na dopyt zabezpečiť občerstvenie vo forme bohatého studeného či teplého bufetu.

OSTATNÉ SLUŽBY
V priestore kaviarne sa pravidelne organizujú literárne večery a výstavy. Na základe konkrétnej požiadavky je možné ako súčasť eventu zabezpečiť individuálny kultúrny program.

Pozri na mape


SYNAGÓGA café
Haulíkova 405/3, 91700 Trnava
Tel.: +421 (0)910 921 922
info@synagogacafe.sk
www.synagogacafe.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 160 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Kaviareň: 80 miest
Počet parkovacích miest: VP

Poslať nezáväzný dopyt

Hodnotenie kaviarne