Čaro miesta, kde sa víno urodilo a dozrelo, bude v spoločnosti priateľov či obchodných partnerov neopakovateľným zážitkom. Okrem príjemnej atmosféry a lahodného vína sú pre vás pripravené degustačné priestory vhodné pre menšie firemné stretnutia. Po nich vás čaká prehliadka rodinného vinárstva a príbehy jednotlivých vín.

  10   --   26   --   30


KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY

Konferenčné priestory v špecifickom prostredí vinárstva sú plne vybavené technickým zariadením na efektívne obchodné stretnutie - k dispozícii je plátno, dataprojektor, flipchart a internetové pripojenie.

Z degustačnej miestnosť nachádzajúcej sa na prízemí vinárstva je krásny výhľad na okolité vinice. Priam v nej cítiť atmosféru dozrievajúceho hrozna a lahodného vína. Poskytuje pohodlný priestor pre rokovania za jedným stolom pre 10 osôb.
 
Samozrejmou súčasťou firemných stretnutí na pôde Terra Parna je občerstvenie vo forme studených mís či bohatšieho bufetu s využitím cateringových služieb.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Horná degustačka 25 m2 x x x 10
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia
 

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY VINÁRSTVARiadené degustácie prebiehajú v modernej budove obklopenej vinicami, kde je návštevník v bezprostrednom kontakte s miestom, kde hrozno dozrieva, spracúva sa a mení na víno. V letných mesiacoch sú degustácie obľúbené priamo vo vinohrade pod vežičkou pri masívnom kamennom stole s udržiavaným trávnikom.  Viac k degustáciám >>>

Pozri na mape


TERRA PARNA
Ružová Dolina 528, Suchá nad Parnou
Tel.: +421/ (0)907 894 371
obchod@terraparna.sk
www.terraparna.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 10 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Degustačné priestory: 25 miest
Počet parkovacích miest: 30

Poslať nezáväzný dopyt

Fotogaléria