Čaro miesta, kde sa víno urodilo a dozrelo, bude v spoločnosti priateľov či obchodných partnerov neopakovateľným zážitkom. Moderné rodinné vinárstvo postavené uprostred zelených riadkov krásneho vinohradu. Budova vinárstva a jej štýlový vzhľad len podtrhujú nezameniteľnú atmosféru miesta.

  10   --   26   --   30

Okrem príjemnej atmosféry a lahodného vína sú pre vás pripravené degustačné priestory vhodné pre menšie firemné stretnutia. Po nich vás čaká prehliadka rodinného vinárstva a príbehy jednotlivých vín.

KONFERENČNÉ PRIESTORY A SLUŽBY
Konferenčné priestory v špecifickom prostredí vinárstva sú plne vybavené technickým zariadením na efektívne obchodné stretnutie - k dispozícii je plátno, dataprojektor, flipchart a internetové pripojenie.

Z degustačnej miestnosť nachádzajúcej sa na prízemí vinárstva je krásny výhľad na okolité vinice. Priam v nej cítiť atmosféru dozrievajúceho hrozna a lahodného vína. VIP miestnosť na poschodí poskytuje pohodlný priestor pre rokovania za jedným stolom pre 10 osôb.
 
Samozrejmou súčasťou firemných stretnutí na pôde Terra Parna je občerstvenie vo forme studených mís či bohatšieho bufetu s využitím cateringových služieb.

  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Horná degustačka 25 m2 x x x 10
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY VINÁRSTVA


Riadené degustácie prebiehajú v modernej budove obklopenej vinicami, kde je návštevník v bezprostrednom kontakte s miestom, kde hrozno dozrieva, spracúva sa a mení na víno. V letných mesiacoch sú degustácie obľúbené priamo vo vinohrade pod vežičkou pri masívnom kamennom stole s udržiavaným trávnikom.

Pozri na mape


TERRA PARNA
Ružová Dolina 528, Suchá nad Parnou
Tel.: +421/ (0)907 894 371
obchod@terraparna.sk
www.terraparna.sk

Prehľad kapacít

Počet konferenčných sál: 1
Konferenčné priestory: do 10 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Degustačné priestory: 25 miest
Počet parkovacích miest: 30

Poslať nezáväzný dopyt