Architektonickou dominantou Medolandie je Villa Apimed. Navštívte jedinečné miesto, kde sa spája história so súčasnosťou, príroda s architektúrou a medovina s výborným jedlom.

  48   --   50   70   20

Medovinárstvo Apimed otvorilo v Dolnej Krupej nový areál MEDOLANDIA. Architektonickou dominantou Medolandie je Villa Apimed, nové reprezentatívne sídlo spoločnosti s predajňou, dobovou reštauráciou a degustačno-prezentačnými priestormi. Villa Apimed poskytuje bohaté možnosti využitia konferenčných priestorov, v ktorých máte možnosť zorganizovať formálne akcie v nadštandardných podmienkach.
 

KONFERENČNÉ PRIESTORY
Ak plánujete firemné školenie, workshop či kongresové podujatie, priestory Villy Apimed s kapacitou 48 miest Vám poskytnú absolútne súkromie celého poschodia vrátane oddychovej zóny, počítačovej miestnosti s vysokorýchlostným Internetom a veľkej terasy s výhľadom na Malé Karpaty – spolu na ploche 190 m2. V reprezentatívnych priestoroch Salónika ružovej grófky naviac urobíte dojem nielen na vašich obchodných partnerov. K dispozícii je pre Vás exkluzívny priestor pre rokovania za okrúhlym stolom či degustácie v úzkom kruhu.

Skvelá dostupnosť z centra Trnavy a veľkorysé bezplatné parkovisko je k dispozícii priamo pred vilou. Počas vášho pracovného nasadenia pre vás pripravia drobné občerstvenie v podobe bufetového menu a coffee breaku.  Plocha Školské sedenie* Kino sedenie* U-sedenie* Okrúhle stoly*
Konferenčná miestnosť 87 m2 48 x x x
Salónik Ružovej grófky 36 m2 x x x 10
* Maximálny počet osôb pri danom type sedenia


ZÁŽITKOVÉ DEGUSTÁCIE A PREHLIADKY MEDOVINÁRSTVA


Po dobre odvedenej práci bude pre vás pripravený program na mieru. Zaujímavý a oddychový harmonogram zabezpečíme napr. pri prehliadke atraktívnych priestorov Medolandie, ktorú môžete zakončiť riadenou degustáciou exkluzívnych slovenských medovín značky Apimed s odborným výkladom od technológa.

V 200-ročných priestoroch reštaurácii Mária Henrieta so zachovanými pôvodnými stĺpmi a klenbovým stropom pre vás nachystajú skvelé jedlo a pitie, ako odmenu po celom dni.
 

Pozri na mape

APIMED
Hlavná 578/119, 919 65  Dolná Krupá
Tel.: 033 / 557 75 46
apimed@apimed.sk
www.apimed.sk

 

Prehľad kapacít

Počet konferenčných miestností: 2
Konferenčné priestory: do 48 osôb

Ubytovanie: nie je k dispozícii

Degustačné priestory: 50 miest
Počet parkovacích miest: 20

Poslať nezáväzný dopyt