Obchodné stretnutie v priestoroch "Vinárstva roka" 2013 a 2010 si môžete na záver spríjemniť ochutnávkou kvalitných vín a exkurziou po výrobe a pivniciach spoločnosti.

Sortiment tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna. Úspechy na renomovaných súťažiach vína svedčia o prestíži tohto vinárstva, ktoré patrí k slovenskej špičke už od svojich začiatkov. Za 19 rokov existencie získali vyše 300 medailí a ocenení na medzinárodných a domácich súťažiach.

Kto „ich“ už ochutnal...                                                                                                                                   

Vďaka mimoriadnym úspechom na medzinárodných svetových súťažiach pravidelne zviditeľňujú Slovensko ako krajinu, ktorá je schopná živelnými vínami konkurovať slávnym vinárskym oblastiam. Niet divu, vína spoločnosti VÍNO MRVA & STANKO už ochutnal i anglický, švédsky a španielsky kráľovský pár, prezidenti USA a Ruskej federácie, George Bush a Vladimír Putin, ako i generálny tajomník OSN Kofi Anan.

Zážitkové degustácie a prehliadky vinárstva

Atraktívna pivnica s kapacitou do 26 osôb a s výhľadom na barikovú pivnicu prináša ochutnávku priamo tam, kde vína dozrievajú. Odpočívajú v barikových sudoch a nerezových tankoch a čakajú, kým príde ich čas ísť do fľaše.

V podzemí vinárstva sa nachádza štýlová rotunda pre 8 ľudí. Jej súčasťou je privátny klientský archív vín, ktorý prináša ochutnávku nezabudnuteľnom prostredí a vínu optimálne podmienky pre zretie.

Intímnu atmosféru vínnych ochutnávok ponúka stará degustačka s kapacitou 25 osôb.

Ochutnávkou vás prevedie skúsený someliér v slovenskom, anglickom či nemeckom jazyku. Vo výbere vín či iných požiadavkách radi vyhovejú vašim individuálnym preferenciám.

Typ občerstvenia si k degustácii môžete vybrať z viacerých alternatív ako sú studené misy, servírované menu, grilované rebrá či pečené prasiatko.

Pozri na mape


VÍNO MRVA & STANKO, a.s.

Orešianska 7/A, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 59 147 14
predajna@mrvastanko.sk
www.mrvastanko.sk

Ďalšie informácie

Maximálny počet hostí počas degustácie: 120 osôb* (operatívne členenie do skupín, pričom každá skupina je vedená somelierom)
Optimálny počet hostí počas degustácie: 25 osôb*
* Počty hostí počas degustácie sú orientačné - v závislosti od požiadaviek klienta sa môžu meniť.
Reštaurácia: nie
Gastronomické služby: na objednávku (coffeebreak, studené misy, servírované menu, bufetové stoly)

Výklad v jazykoch: SK | DE | EN

Poslať nezáväzný dopyt